est-lang eng-lang fin-lang Reede, 23.08.2019 19:38 
FIRMAD JA TEENUSED » Aia ehitus » GoldenJob OÜ
Äriregistri kood11532059
AadressAkadeemia tee 16-54, Tallinn, 12611
Mobiil56919075
Emailquality.price@yahoo.com
Kodulehthttp://www.goldenjob.ee
Märksõnad
Maalritööd(ka tapetseerimine), parketitööd(laminaat-, naturaalparkett), puidutööd(sisesaunad, trepid, põrandad), renov.tööd(uksed, aknad, trepid), plaatimistööd(ka basseinid, trepid), korterite sisekujunduslahendused, välisaunade ehitus(viimistletud puit, palk), aiamajade ehitus(viimistletud puit), õuekiikede ehitus(võrkkiiged, puitkiiged), väliköökide ehitus(puit, paekivi, maakivi), terrasside ehitus(puit, paekivi), laste mänguväljakute ehitus(puit, metall), aedade ehitus(puidust, paekivist, maakivist), vormikivide paigaldus(uni-, talu-,küla-, mõisakivi), haljastus(krundi korraldamine-üldmulje loomine), prügikonteineritele aedikute ehitus(puidust,metallist), järelkoristus(nt. suuremad ehitusobjektid), välibasseinide ja purskkaevude rajamine(keraamilise plaadi ja maakivi, paekivi viimistlusega)
TutvustusGoldenJob OÜ on erakapitalile rajatud ettevõte, mis on asutatud 2008 aastal, ideega tulla ise kliendi juurde ja olla esirinnas kindlalt kvaliteedi, mitte kvantiteediga.

Firma asutaja ja töötajad omavad põhjalikku ja pikaajalist kogemust ehitus-siseviimistluses ja hoonete ehituses ning renoveerimises. Uue suunana anname endast kõik, et ka eramukruntide pisihaljastusega silma paista.

Lisaks ehitame saunasid, aiamaju, õuekiikesid, välikööke(ka maakivist), paekivipõhjalisi terrasse, laste mänguväljakuid, prügikonteineritele aedikuid ning aitame ka korterite, eramute sisekujundusel.

Töid teostame nii Eestis kui ka skandinaaviamaades.
KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
23.08.2019
Teede Tehnokeskus tahab termokaamerasüsteemiga äri teha ...
Riigifirma Teede Tehnokeskus teatas, et töötas nelja aastaga välja termokaamerasüsteemi, mis mõõdab asfaldi paigaldamisel selle näitajaid, et vältida ebaühtlast paigaldust ja sellest tingitud auke.
23.08.2019
Rahvusraamatukogu projekteerimine sai stardi ...
Eile allkirjastasid Riigi Kinnisvara ning Sirkel & Mall Eesti Rahvusraamatukogu projekteerimislepingu. Hanke võitnud Sirkel & Malli projekteerimislepingu maksumus on 1,4 miljonit eurot.
23.08.2019
Ümbrikupalga maksmine ehituses kuivab kokku ...
Enam kui 5400 töövõtja seas korraldatud uuringust selgus, et ümbrikupalga osakaal on 2019. aastal langenud rekordmadalale tasemele. Läbi aastate ümbrikupalkade poolest probleemses ehitussektoris on ümbrikupalkade maksmine võrrelde
23.08.2019
Puitmajatootjate suurvarustaja: superministeeriumi võinuks ehitada puidust ...
Metsandussektor on Eestis pea ainus tööstusharu, mis on suutnud kõrge lisandväärtusega toodetega rahvusvahelisel turul läbi lüüa – kas see edulugu saab jätkuda, oleneb paljustki uues metsanduse arengukavas plaanitust. „Meie j
23.08.2019
Merko ja Connecto alustasid saartevahelise merekaabli paigaldust ...
Väikeses väinas algas Eleringi tellimusel Muhu-Orissaare kõrgepinge merekaabli paigaldamine, mille tulemusel tõuseb saarte varustuskindlus ja väheneb väinatammil paiknevate õhuliinide mõju keskkonnale.
22.08.2019
Astlanda sõlmis Ida-Virumaal mahuka lepingu ...
Ida-Viru Keskhaigla ja Astlanda Ehitus sõlmisid 19. augustil lepingu haigla uue korpuse ja Ahtme tervisekeskuse ehitamiseks. Kokku on hanke maksumuseks 15,8 miljonit eurot, lisandub käibemaks.
22.08.2019
Õismäele rajatakse poolemiljoniline kergliiklustee ...
Eile alustas Warren Teed Õismäel Paldiski maantee äärse kergliiklustee ehitustöödega. Uus kergliiklustee on jätkuks Haabersti ristmiku rekonstrueerimistöödele ja ühendab Paldiski maanteele betoontee rajamise käigus valminud ke
22.08.2019
Kui insener vaikib, sünnib kehv tee ...
Liikluskorralduse ja teedeehituse ekspert, volitatud teedeinsener Ain Kendra avab saates "Eetris on ehitusuudised" viletsate maanteede ehitamise põhjuseid. Ta selgitab, kuidas juriidiline automatism välistab insener-tehniliselt nupukad