est-lang eng-lang fin-lang Kolmapäev, 16.10.2019 08:47 
FIRMAD JA TEENUSED » Aia ehitus » GoldenJob OÜ
Äriregistri kood11532059
AadressAkadeemia tee 16-54, Tallinn, 12611
Mobiil56919075
Emailquality.price@yahoo.com
Kodulehthttp://www.goldenjob.ee
Märksõnad
Maalritööd(ka tapetseerimine), parketitööd(laminaat-, naturaalparkett), puidutööd(sisesaunad, trepid, põrandad), renov.tööd(uksed, aknad, trepid), plaatimistööd(ka basseinid, trepid), korterite sisekujunduslahendused, välisaunade ehitus(viimistletud puit, palk), aiamajade ehitus(viimistletud puit), õuekiikede ehitus(võrkkiiged, puitkiiged), väliköökide ehitus(puit, paekivi, maakivi), terrasside ehitus(puit, paekivi), laste mänguväljakute ehitus(puit, metall), aedade ehitus(puidust, paekivist, maakivist), vormikivide paigaldus(uni-, talu-,küla-, mõisakivi), haljastus(krundi korraldamine-üldmulje loomine), prügikonteineritele aedikute ehitus(puidust,metallist), järelkoristus(nt. suuremad ehitusobjektid), välibasseinide ja purskkaevude rajamine(keraamilise plaadi ja maakivi, paekivi viimistlusega)
TutvustusGoldenJob OÜ on erakapitalile rajatud ettevõte, mis on asutatud 2008 aastal, ideega tulla ise kliendi juurde ja olla esirinnas kindlalt kvaliteedi, mitte kvantiteediga.

Firma asutaja ja töötajad omavad põhjalikku ja pikaajalist kogemust ehitus-siseviimistluses ja hoonete ehituses ning renoveerimises. Uue suunana anname endast kõik, et ka eramukruntide pisihaljastusega silma paista.

Lisaks ehitame saunasid, aiamaju, õuekiikesid, välikööke(ka maakivist), paekivipõhjalisi terrasse, laste mänguväljakuid, prügikonteineritele aedikuid ning aitame ka korterite, eramute sisekujundusel.

Töid teostame nii Eestis kui ka skandinaaviamaades.
KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
15.10.2019
Rail Balticu rajajad esitasid TTJA-le nägemuse trassilõikude keskkonnamõjust ...
Valminud on Rail Baltica ehitusprojekti keskkonnamõju hindamise programmi eelnõud trassilõikudele Hagudist Rapla ja Pärnu maakonna piirini ning Rapla ja Pärnu maakonna piirist Tootsini.
15.10.2019
Algab esseekonkurss Särav tudengimõte 2019 ...
Äripäeva teemaveebid Ehitusuudised ja Tööstusuudised kuulutavad koos TalTechi Inseneriteaduskonna Üliõpilaskoguga välja TalTechi inseneeriaüliõpilastele suunatud esseekonkursi Särav tudengimõte 2019.
15.10.2019
Sõnajalad panid kraanadele hääled sisse ...
Ida-Virumaal Aidus tuulepargi arendamisega tegelev vendade Sõnajalgade ettevõte teatas arenduse taaskäivitamisest.
15.10.2019
15.10.2019
Ehitusmaterjalitootjate palga TOPi võitis 10 töötajaga firma ...
Ehitusmaterjalitootjate seas maksis mullu oma kümnele töötajale kõige kõrgemat palka Astel Modular, kus käive töötaja kohta oli 1,5 miljonit eurot.
15.10.2019
Arhitektuurikonkursil tuleb läbi rääkida kõigi võitjatega ...
Riigihangete seadus näeb ette, et ideekonkursside – mille hulka kuulub ka arhitektuurikonkurss – võitjatega on võimalik sõlmida nn otsehankena projekteerimisleping. Seejuures tuleb läbirääkimisi pidada kõigi auhinnalistele koh
15.10.2019
Kuidas targalt ehitusprojekti tellida? ...
BIMist ehk ehitise infomudelitest räägitakse ehitusmaastikul väga palju. Üha rohkem on ka tellijaid, kes teavad, et mudelprojekteerimisega on võimalik ehitusvigasid vältida ning hoida kokku aega ja raha.
15.10.2019