est-lang eng-lang fin-lang Kolmapäev, 26.06.2019 01:53 
FIRMAD JA TEENUSED » Aia ehitus » GoldenJob OÜ
Äriregistri kood11532059
AadressAkadeemia tee 16-54, Tallinn, 12611
Mobiil56919075
Emailquality.price@yahoo.com
Kodulehthttp://www.goldenjob.ee
Märksõnad
Maalritööd(ka tapetseerimine), parketitööd(laminaat-, naturaalparkett), puidutööd(sisesaunad, trepid, põrandad), renov.tööd(uksed, aknad, trepid), plaatimistööd(ka basseinid, trepid), korterite sisekujunduslahendused, välisaunade ehitus(viimistletud puit, palk), aiamajade ehitus(viimistletud puit), õuekiikede ehitus(võrkkiiged, puitkiiged), väliköökide ehitus(puit, paekivi, maakivi), terrasside ehitus(puit, paekivi), laste mänguväljakute ehitus(puit, metall), aedade ehitus(puidust, paekivist, maakivist), vormikivide paigaldus(uni-, talu-,küla-, mõisakivi), haljastus(krundi korraldamine-üldmulje loomine), prügikonteineritele aedikute ehitus(puidust,metallist), järelkoristus(nt. suuremad ehitusobjektid), välibasseinide ja purskkaevude rajamine(keraamilise plaadi ja maakivi, paekivi viimistlusega)
TutvustusGoldenJob OÜ on erakapitalile rajatud ettevõte, mis on asutatud 2008 aastal, ideega tulla ise kliendi juurde ja olla esirinnas kindlalt kvaliteedi, mitte kvantiteediga.

Firma asutaja ja töötajad omavad põhjalikku ja pikaajalist kogemust ehitus-siseviimistluses ja hoonete ehituses ning renoveerimises. Uue suunana anname endast kõik, et ka eramukruntide pisihaljastusega silma paista.

Lisaks ehitame saunasid, aiamaju, õuekiikesid, välikööke(ka maakivist), paekivipõhjalisi terrasse, laste mänguväljakuid, prügikonteineritele aedikuid ning aitame ka korterite, eramute sisekujundusel.

Töid teostame nii Eestis kui ka skandinaaviamaades.
KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
25.06.2019
Viljandi uue haigla projekteerimisleping sai allkirjad ...
Viljandi maakonna uue haigla ja tervisekeskuse projekteerimisleping sõlmiti ühispakkujaga DAGOpen OÜ, Bakpak Architects ning Planho Consultores, kes võitis ka uue hoone arhitektuurikonkursi võistlustööga „ELU“.
25.06.2019
Nõmme päästehoone jõudis nurgakivini ...
Reedel asetasid siseminister Mart Helme, Päästeameti direktori asetäitja Andreas Anvelt, Riigi Kinnisvara juhatuse esimees Kati Kusmin, Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ja Ehitus5ECO juhatuse liige Andres Neemre nurgakivi järgmisel
25.06.2019
Galerii: Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskusele pandi nurgakivi ...
Sisekaitseakadeemia rektor Marek Link, Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser ja Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller panid eelmisel nädalal Narva õppekeskuse uuele hoonele nurgakivi.
24.06.2019
Vähenenud müügitulu kärpis betoonitootja kasumist pea poole ...
Euroopa ühesse suurimasse raudbetoontoodete kontserni Consolis kuuluva ASi E-Betoonelement müügitulu vähenes eelmisel aastal ligi 3 miljoni euro võrra, puhaskasum aga pea poole võrra.
21.06.2019
Kutsekoda: viimistlejaid koolitatakse liiga palju ...
Ehituse erialadel koolitatakse liiga palju viimistlejaid, töökohti on enam pakkuda konstruktsioonide ehitajatele ja lukkseppadele, selgub Kutsekoja OSKA uuringust.
21.06.2019
Leedo puitmajatööstus Hiinas sihib Hongkongi börsi ...
Vjatšeslav Leedo puitmajatööstuse Saare Erek Hiina tehase juht Fei Yingchao näeb, et mõne aasta pärast võiks ettevõtte Hiina üksus olla üks sealseid suuremaid puitmajatootjaid ning minna Hongkongi börsile.
21.06.2019
Ehitust ootab ees revolutsioon ...
Saate "Eetris on ehitusuudised" külalised on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna juhataja Ivo Jaanisoo ning digitaalehituse valdkonna juht Jaan Saar, kes tutvustavad riigi tegemisi ehitusvaldkonna põhjali
21.06.2019
Evicon Ehitus otsib projektijuhti ...
Kandideerimise tähtaeg: 10.07.2019