Pakun tööd põrandatööde tegijale/plaatijale

Kortermajas ootab esiku põrand valamist tasandusseguga ja selle plaatimist.
Põranda suurus ca 2,64mx2,64 m, esikus 5 ust (3 tuba, vannituba ja välisuks). Esik on tühjaks tehtud ja vana põrand on üles võetud alumise korruse lae paneelideni ja vana materjal utiliseeritud.
Esikus on lagi ja seinad remonditud: krohvitud, pahteldatud ja värvitud (need ei tohi määrduda uue töö käigus, kattekiled on olemas seinte kaitsmiseks).
PLAADID OLEMAS: täismass plaadid, 42x42cm 10 karpi+1 plaat+köögist järele jäänud tükid, karbis 1,43 m2, koodiga sort 1, grupp 2, klass PEI 3, väga raksed, ASUVAD KORTERIS.
Põrandale on veetud torudes läbimõõduga 20mm internetijuhtmed, need 4 toru on piltidel nähtavad.
Muud vahendid on ostmata.
Tahan plaate maha malemustris nagu on pandud köögis (köögis samad plaadid maas, pandud aprillis 2022, pildil köögi uue põranda pilt olemas).
Vaja valada uus põrand, segu alla tuleb panna soojus ja heliisolatsioon vastav penoplast (seal oli enne roosa “veneaegne” peno). Põrand on vaja plaatida ja põranda liistudeks tahan plaatidest põrandaplaatidest lõigatud ribasid (nagu köögis).
Välisukse ette tahan väikest astet, mis arvatavasti tuleb enne põranda valamist sinna valada eraldi. Aste on vajalik, sest mingil põhjusel on selle korteri kõik põrandad madalamad kui välisukse uksepakk. Uksapaku alumisest osast põrandani on praergu 18,5 cm.
Esiku põrand peab jääma köögi põrandaga samale kõrgusele, et saaks tulevikus vahetada nende kahe toa vahel oleva elutoa põrandat korrektselt.
Asjaga on kiire.
Lisainfo kuulutuses antud telefoninumbril või kirjutage lkippasto@gmail.com
Kuulutus sisestatud 28.09.2022

Uusimad kuulutused

Soovid oma kuulutust siin näha?

Shopping Cart
Scroll to Top