Paigaldus- ja demonteerimistööd

Klaasvaheseinte ja siseuste paigaldaja

Otsime oma meeskonda paigaldajat. Momendil töö kindlale koostööpartnerile peamiselt klaasvaheseinte ja siseustega. Objektid enamasti Tallinnas, aga ka mujal Eestis. Ootused kandidaadile: Jooniste lugemise oskus Algatus- ja otsustusvõime Korrektse ja puhta töö tegemise oskus Juhiload (B-kat) Kasuks tuleb eelnev paigaldus- või ehitusalane töökogemus Meie pakume: Tööks vajalik väljaõpe Kaasaegsed ja kvaliteetsed töövahendid Töötasu katseajal (2 kuud) …

Klaasvaheseinte ja siseuste paigaldaja Read More »

Metallkonstruktsioonide paigaldaja

Otsitakse metallkonstruktsioonide paigaldajaid. Töö on toimub Ida-Virumaal. Esmaspäevast-reedeni ööbimine Jõhvis, soovikorral saab ka nädalavahetusel tööd teha. Pakume ettevõtte poolt transporti ja majutust. Mast pannakse maas kokku ning tõstetakse püsti tervikuna. Kasuks tuleb jooniste lugemise oskus. Täpsema info saamiskes helistage!

Ehitustööd Harjumaal

Kipsitööd, puidutööd, laminaatparketi paigaldustööd. Laed-, seinad-, põrandad, OSB, uste-, akende paigaldus ja palju muud. Töövahendid omal olemas. Kõik muud ehitustööd ja asukohad kokkuleppel. Maalri- ja plaatimistöid ei tee. Vajadusel olemas ka paarimees.

Ehitus- ja keevitustööd

MKO PLUSS OÜ tegeleb metallkonstruktsioonide ja torustike valmistamise ja paigaldusega,katlamajade remont ja samuti muud keevitustööd. -aiapiirded ja väravad – parklapiirded – garaazipiirded – rõdupiirded – turvapiirded – terrasside piirded – treppidkäsipuud – treppid – riiulid – varikatused – lao tarvikud Info@mkopluss.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100076003872914

Ehitus- ja renoveerimistööd

Kipsitööd, puidutööd, soojustustööd, laed,seinad, põrandad, saunad, duširuumid, köögid, laminaatparketi-, uste-, akende paigaldus jne. Töövahendid omal olemas. Teen ka erinevaid remondi- ja paigaldustöid. Kõik tööd ja muud asukohad kokkuleppel. Maalri- ja plaatimistöid ei tee.

Shopping Cart
Scroll to Top

Kuulutuste tellimine mailile

  • Kuulutuste teavituste tellimuse tarbeks salvestab ehitus24.ee leht sinu e-posti aadressi.
  • Iga teavitusmailiga on kaasas unsubscribe link, millega saad igal ajahetkel oma tellimustest loobuda.
  • ehitus24.ee ei jaga sinu e-posti aadressi kolmandate osapooltega