Pinnasetööd

Otsin tööd

Töökogemus karjääris ekskavaatori ja laaduriga, giljotiiniga, lammutus Norras 10a,traktoriga 3 hooaega põllumajanduses. Oman ekskavaatori ja laadurijuhi tunnistust. Sobib komandeering.

Rendile anda 8 t ekskavaator

Kaasas  kopad 300,600, kihvadega kopp 1000, planeerkopp 1500 Hind 110eur+km päev. Masin ei ole uus,aga oma tööd teeb. Transport olemas 1.3eur +km või 35eur +km tund.  

Teostan kaeve- ja planeerimistöid

Kaevetööd 8t ekskavaatoriga *Pinnase koorimine ja planeerimine* *Teede ja parkimisplatside aluspõhja ehitus* * Vundamentide kaeve ja ettevalmistus* * Vee- ja kanalisatsiooni torustike paigaldus* *Reoveemahutite, septikute ja imbväljakute paigaldus* *Ühisveevärgi ja -kanalisatsioonitaristu rajamist* *Tehnika rent juhiga* VEOTEENUS Multilift autoga Täiendava informatsiooni saamiseks palume võtta meiega ühendust elektronposti teel aadressil Karmo.tamm001@gmail.com või helistades kuulutuses olevale telefoninumbrile.

Allcares OÜ

Oleme pikaajalise kogemusega ehitusteenust pakkuv ettevõte. Teostame erinevaid üldehitus- ja pinnasetöid ning terrasside ehitust. https://allcaresehitus.ee/ https://www.facebook.com/kvaliteetjarahulolevklient info@allcares.ee

Anmaro Kaevetööd

Erinevad kaeve- ja planeerimistööd. https://www.anmarokt.com/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100030703162535  

Pinnasetööd ekskavaatoriga

Trasside, teede ja platside ehitus, septikute paigaldamine, vundamentide soojustamine ja ehitamine. Lisainfo kuulutuses antud telefoninumbril või kirjutage ckvdesign@gmail.com Sisestatud 10.11.2022

Shopping Cart
Scroll to Top