Renoveerimine

Ehitus- ja renoveerimistööd

Kipsitööd, puidutööd, soojustustööd, laed,seinad, põrandad, saunad, duširuumid, köögid, laminaatparketi-, uste-, akende paigaldus jne. Töövahendid omal olemas. Teen ka erinevaid remondi- ja paigaldustöid. Kõik tööd ja muud asukohad kokkuleppel. Maalri- ja plaatimistöid ei tee.

Jarr Oü

JARR OÜ on üldehitustöödega tegelev ettevõte, kellel kogemust on antud valdkonnas juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Lisaks paigaldame elementmaju ning teostame ka erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Töid teostame üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.  

Ehitusteenused klientidele/koostööpartneritele

Võta minuga ühendust: 1. Kui soovid alustada uue elu- , kõrval- või abihoone rajamist . 2. Kui soovid rajada uut terassi , varjualust. 3. Kui soovid rajada piirdeaedasid. 4. Pakun eraldiseisvalt ka projektipõhist materjali kuluarvestusteenust . Kui tunned , et vajad juba olemasolevale korterile , elu- ja/või abihoonetele : 1. Üldrenoveerimist 2. Kergemat värskendusremonti 3. …

Ehitusteenused klientidele/koostööpartneritele Read More »

Ehitusteenused

Köögid, toad, vannitoad. Sisekujundus. Ehitus. Remont. Renoveerimine. Torutööd, küte ,vesi, kanal. Sanitaarseadmete paigaldus. Transport.

Teostame erinevaid puidu- ja ehitustöid

Puitaiad. Terrasside ehitus. Voodri- ja põrandalaua paigaldus, lihvimine, vahatamine, õlitamine, värvimine jne. Karkass seinte ehitus + paigaldus. Erinevad katused. Tuulekastid, otsaviilud. Erinevate täispuitehitiste montaaž ja demontaaž. Vanade majade renoveerimine. Keerulisemad puidutööd. https://zmodule.eu/ erik@zmodule.eu    

Shopping Cart
Scroll to Top

Kuulutuste tellimine mailile

  • Kuulutuste teavituste tellimuse tarbeks salvestab ehitus24.ee leht sinu e-posti aadressi.
  • Iga teavitusmailiga on kaasas unsubscribe link, millega saad igal ajahetkel oma tellimustest loobuda.
  • ehitus24.ee ei jaga sinu e-posti aadressi kolmandate osapooltega