Vannitubade remont

Korterite, majade ja pesuruumide renoveerimine

Kipsitööd, pahteldus, värvimine, plaatimistööd, torutööd, uste ja akende vahetus, puidutööd, ripplaed, põranda ehitus, parkett, tapeetimine, elektritööd, puit fassaadid, terassid ja palju muud. Pikaajaline töökogemus. Hind kokkuleppel. Töid teostan, kui korteri renoveerimine, siis 50 km Paidest, kui pesuruum, või väiksemad tööd, siis kuni 100 km Paidest.

Jarr Oü

JARR OÜ on üldehitustöödega tegelev ettevõte, kellel kogemust on antud valdkonnas juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Lisaks paigaldame elementmaju ning teostame ka erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Töid teostame üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.  

Vannitubade remont, siseviimistlustööd Tartus

Teostame kvaliteetseid erinevate lahendustega ehitustöid Tartus – Vannitubade remont – Erinevad siseviimistlustööd, ka pisemad parandustööd – Müügieelne värskendus remont – Plaatimistööd, santehnilised tööd – Parketi paigaldus – Kipsseinte ja -lagede ehitus – Dekoratiivkividest erinevate konstruktsioonidega lahendused – Mööbli paigaldus – Jne… Hinnapakkumised ja info/küsimused: workline00@gmail.com

Üldehitustööd QBuilders Osaühingult

Võtame ette ehitusvaldkonda kuuluvaid töid, lisaks viimistlus-, elektri- ja sanitaartehnilisedtööd. Küsi hinnapakkumist. https://www.facebook.com/groups/1757787847776973/user/100063442969455 https://ehitus24.ee/kuulutused/  

Ehitusteenused

Köögid, toad, vannitoad. Sisekujundus. Ehitus. Remont. Renoveerimine. Torutööd, küte ,vesi, kanal. Sanitaarseadmete paigaldus. Transport.

Teostan torutöid

Boileri vahetus, radikad, pumbad, segistid, wc poti vahetus, põrandaküte, süsteemi täitmine ja läbipesu, katlad, kanalisatsioon sh. gaasitööd jne. Võib ka pakkuda muud.( elekter, puutööd)

Shopping Cart
Scroll to Top