Vundamenditööd

Plaatvundamentide ehitusteenus kõige sinna juurde kuuluvaga

Plaatvundamentide ehitusteenus kõige sinna juurde kuuluvaga, pinnase ja kaevetööd, betoonpõrandate valamine ja lihvimine. Töötame üle Eesti. Oma soovid saab saata e-posti aadressile siimliiv3@gmail.com Või helistage otse kuulutuses olevale telefoninumbrile.

Jarr Oü

JARR OÜ on üldehitustöödega tegelev ettevõte, kellel kogemust on antud valdkonnas juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Lisaks paigaldame elementmaju ning teostame ka erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Töid teostame üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.  

Otsin tööd ehitusel

On kogemused vundamendist katuseni. Olnud timpurina, kirvesmies, armeerimine, saalungite ehitus. Puitakende-uste paigaldaja, ajutised puittrepid, uksed, seinte ja avade ajutine ja lõplik sulgemine. Vermide paigaldus, erinevad katused. Nii vertikaal, kui horisontaal pindade pigimati või ruberoidi keevitustööd. Aedade ehitus (võrk, paneel ja puit aedade), Trenaazi paigaldus ja maaparandus veel kõike ehitust puudutavat. Teostanud töid väiksemate frontaallaaduritega. Loen …

Otsin tööd ehitusel Read More »

Otsin tööd ehitusvaldkonnas

Sise-välitööd. Küprok, parket, liistud, ukse-akna paigaldus, soojustus, puit. Vooder, peno, fibo, vundament, lammutus jne. Tööriistad ja transport olemas.  

Teostame erinevaid puidu- ja ehitustöid

Puitaiad. Terrasside ehitus. Voodri- ja põrandalaua paigaldus, lihvimine, vahatamine, õlitamine, värvimine jne. Karkass seinte ehitus + paigaldus. Erinevad katused. Tuulekastid, otsaviilud. Erinevate täispuitehitiste montaaž ja demontaaž. Vanade majade renoveerimine. Keerulisemad puidutööd. https://zmodule.eu/ erik@zmodule.eu    

Otsin tööd ehitusvaldkonnas

Sise-ja välitööd, parkett, uksed-aknad, koos paigaldusega, liistud, puitvooder, soojustus, vundament, fibo, lammutus. Tööriistad ja transpsort olemas.

Shopping Cart
Scroll to Top

Kuulutuste tellimine mailile

  • Kuulutuste teavituste tellimuse tarbeks salvestab ehitus24.ee leht sinu e-posti aadressi.
  • Iga teavitusmailiga on kaasas unsubscribe link, millega saad igal ajahetkel oma tellimustest loobuda.
  • ehitus24.ee ei jaga sinu e-posti aadressi kolmandate osapooltega