Harju maakond

Üldehitusmeister otsib tööd

Kogemuste ja oskustega ülesehitusmeister otsib tööd. Tegelenud ehituses 20 aastat. -betoonitööd koos armeerimise ja saalungitega. -paneelide paigaldus koos monolitiseerimisega. -puit ja metall konstruktsioonide paigaldus. -kanalisatsiooni ja ventilatsiooni tööd. Palk kokkuleppel,nii tund kui tükk…tööd võib pakkuda sobivusel üle Euroopa. Skandinaavias töötamiseks paberid korras…tööturvalisuse ja tuletöökaart olemas. Tööle võin asuda koheselt

Elektrik otsib tööd

Tööalane kogemus ca 10 aastat. Pakkuda võib püsivat tööd, kui ka väiksemaid juhutöid. Oskused ka üldehituses. Juhiload olemas.

Otsin tööd ehitusvaldkonnas

Sise-ja välitööd, parkett, uksed-aknad, koos paigaldusega, liistud, puitvooder, soojustus, vundament, fibo, lammutus. Tööriistad ja transpsort olemas.

Otsin tööd

Erinevate töökogemustega kohusetundlik mees otsib tööd Tallinna piirkonnas. Sobib nii pikem töö, kui ka juhutööd. Juhiload olemas.

Ehitusviimistleja otsib Tallinnas tööd

Koostanud vaheseinte, lagede, põrandate ehitamisi / maalerdusi. Sauna ehitusi ja palju muud, mis puudutab sisetöid. Kogemus seinast- seina igapäevaselt. 8 aastat Soomes elamute remondid ja uus ehitustega. Täpsema info saamisel helistada!

Tööd saab keevitaja

Töö kirjeldus: Jooniste lugemine; Sõlmede, konstruktsioonide, koostude koostamine; Keevitusseadmete häälestamine ja tööks ettevalmistamine; Keevitamine; Koostatud ja keevitatud toote kontrollimine Ootused kandidaadile: Varasem töökogemus keevitajana vähemalt 2 aastat (TIG/MAG); Töökogemust konstruktsioonide koostamisel; Jooniste lugemise oskus; Korrektsus ja kohusetundlikkus; Võime teha iseseisvalt tööd; Standardite tundmine; Ettevõte pakub: Väljaõpet tööpingil töötamiseks; Motiveerivat töötasu; Sõbralikku kollektiivi; Inimeste tööle- ja …

Tööd saab keevitaja Read More »

Shopping Cart
Scroll to Top