Viimistlustööd

Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal

Teostan maalritöid. * Krohvimistööd * Pahteldamine * Värvimistööd * Tapeetimine * Dekoratiivne viimistlus Olemas kõik vajalikud tööriistad. Maalritöö kogemust 16 aastat. E-post: maaler7@gmail.com

Meeskond teostab ehitus- ja siseviimistlustöid

Laud- ja parkettpõrandate taastamine, erinevad väli- ja sisekrohvitööd, ettevalmistus põranda betoonivaluks, lammutus- ja utiliseerimine, majade värvimine jne. Töö korralik, arve esitamise võimalus.

Survepesu Saaremaal

Teostame survepesu katusele, fassaadile, tänavakivile, betoonile, terrassile. Värvime fassaadi ja katust. Õlitame pestud terrassi üle. Küsi hinnapakkumist: elsservice555@gmail.com    

Jarr Oü

JARR OÜ on üldehitustöödega tegelev ettevõte, kellel kogemust on antud valdkonnas juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Lisaks paigaldame elementmaju ning teostame ka erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Töid teostame üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.  

Plaatimis- ja maalritööd (Valgamaal ja Tartumaal)

Soovid kiirelt ja kvaliteetselt maja vōi korterit remontida? Pakun Valgamaa ja Tartumaa piirkonnas plaatimis- ja maalritööd ning muu viimistlustööd. Kogemus üle 25 aastat. FIE. Oma auto olemasolu kaupade transpordimiseks.

Shopping Cart
Scroll to Top