Viimistlustööd

Maalritööd

Teostan maalritöid. Krohvin, pahteldan, värvin.

Hooldus- ja remonditööd

Teostan hooldus- ja remonditöid. Omad tööriistad olemas. Muruniitmine, trimmerdamine, maja ja kõrvalhoonete hooldus, värvitööd, aastaringne kinnisvarahooldus, kevad-sügiskoristused, terrasside hooldus, lammutustööd. Võtan ära vana puidu ja kola. Hinnad on mõistlikud ja taskukohased igale majaomanikule,ühistule või ettevõttele. Tegutsen Viljandis, Viljandimaal – kokkuleppel ka kaugemal. Võta ühendust ja leiame sobiva lahenduse. e-post : viljandihooldusremont@gmail.com

Jarr Oü

JARR OÜ on üldehitustöödega tegelev ettevõte, kellel kogemust on antud valdkonnas juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Lisaks paigaldame elementmaju ning teostame ka erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Töid teostame üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.  

Üldehitustööd QBuilders Osaühingult

Võtame ette ehitusvaldkonda kuuluvaid töid, lisaks viimistlus-, elektri- ja sanitaartehnilisedtööd. Küsi hinnapakkumist. https://www.facebook.com/groups/1757787847776973/user/100063442969455 https://ehitus24.ee/kuulutused/  

Otsin maalrit

Pahteldada/värvida oleks vaja lagi 50m2 + seinad 155m2. Sein ja lagi kipsplaadist. Osad seinad on uued. Lagi ja enamus seinu on varem värvitud. Tööga saaks alustada selle nädala lõpus!!!

Otsin maalritööd

Kvaliteetne siseviimistlus, olen tegelenud ligi 5-aastat. Olemas b-kat juhiluba Soomes roheline kaart, paberid korras. Elukoht Espoos olemas Pakkuda võib urakka, laskuga või leping. Tööga saan alustada kohe!

Shopping Cart
Scroll to Top

Kuulutuste tellimine mailile

  • Kuulutuste teavituste tellimuse tarbeks salvestab ehitus24.ee leht sinu e-posti aadressi.
  • Iga teavitusmailiga on kaasas unsubscribe link, millega saad igal ajahetkel oma tellimustest loobuda.
  • ehitus24.ee ei jaga sinu e-posti aadressi kolmandate osapooltega