Saunaehitus

KT Maja OÜ

KT MAJA eesmärk on olla hea koostööpartner ja asjalik ehitaja. Oleme abiks oma kogemuste, oskuste ja ideedega, et valmiks just kliendi soovidest lähtuvalt parim võimalik lõpptulemus.Ühendust võib võtta kõigi ehitusvaldkonda kuuluvate küsimustega.Asukoht ei ole määrav – teostame töid üle Eesti! https://www.ktmaja.com/ https://www.facebook.com/ktmajaehitus  

JARR OÜ

Üldehitustöödega tegelev ettevõte, kel kogemust juba üle 8 aasta. Peamiselt tegeleme eramu ehitusega vundamendist võtmeteni. Paigaldame elementmaju, teostame erinevaid kaevetöid sh. septikute paigaldus, drenaažid ja pinnasetööd. Üle Eesti nii eraisikutele, äriklientidele kui ka korteriühistutele.    

Balneokaubandus OÜ

Balneokaubandus Oü põhiliseks tegevuseks on plaatimine ja saunaehitus ja remonditööd. Professionaalne lähenemine ja kvaliteetne lõpptulemus. Plaatimistööd / Leiliruumi ehitamine / Terrassiehitus / Parketi paigaldamine (sein, lagi, põrand) / Eluruumide värskendusremont ( parkett, seinte/lagede värvimine, parandustööd)

Saunasell Oü

Saunasell on Tartumaal, väikeses Võnnu alevikus tegutsev ettevõte, millest tänaseks on kasvanud üks edukamaid välisaunade tootjaid Eestis. Meie tootevalikust leiab erineva kuju ja suurusega saunasid, kümblustünne, sauna- ja suvemaju, grill- ja aiamaju, kämpinguid ja garaaže-varjualuseid.

Shopping Cart
Scroll to Top